Island House, een gay-resort waar kleding optioneel is in Key West. Het is slechts 6 blokken verwijderd van het nachtleven van Duval Street.
U kunt op elk moment van de dag of nacht ontspannen in het grootste gastenverblijfzwembad op het eiland, dat in de winter verwarmd wordt. Het café en de bar bij het zwembad serveren de hele dag en de hele nacht drankjes, maaltijden en snacks. Er is voldoende ruimte op het dek rond het zwembad om te zonnebaden, evenals een eigen zonneterras met uitzicht op het zwembad met een vernevelingssysteem om bij alle weersomstandigheden koel comfort te garanderen.
Kleding is overal op het terrein optioneel, behalve in de sportschool. U kunt opwarmen in de binnen- of buitenjacuzzi's, de droge sauna en het stoombad, of zelf een beetje warmte opwarmen in de 24 uur per dag beschikbare erotische videolounge.
Island House is echt wat je er zelf van maakt, van rustig een boek lezen op het zonnedek tot feesten met nieuwe vrienden tijdens happy hour in het zwembad. Ze bieden echt de weelderige tropische omgeving waar klanten van houden, en jij laat de echte magie gebeuren.
zwembad, poolbar, gratis drankjes tijdens happy hour, jacuzzi, buitendouche, 24-uurs healthclub & spa, restaurants, alleen volwassenen
1129 Fleming Street, Key West