Marrakesh

    Gay Marrakech · Hotels

    Onze gids voor de Gayvriendelijkste hotels in Marrakesh, een fascinerende stad die je minstens één keer in je leven moet zien. Het is lange tijd een Gay-populaire bestemming geweest

    Gay Marrakech · Hotels

    Es Saadi Marrakech Resort
    Locatie Icoon

    Avenue Quadissia, Marrakesh

    Toon op kaart
    Waarom dit hotel? Marokkaanse charme. Prachtige tuinen.

    Es Saadi Marrakech Resort, gelegen in de levendige wijk Hivernage van Marrakech, is een baken van rust en luxe in een weelderig park van 8 hectare.

    Dit resort is een harmonieuze mix van traditionele Marokkaanse charme en eigentijdse elegantie, ontworpen om gasten een ongeëvenaarde ervaring van welzijn en rust te bieden. Het resort beschikt over een gevarieerd aanbod aan accommodaties, waaronder 8 Ksars, 10 privévilla's en suites met een adembenemend uitzicht op het Atlasgebergte, allemaal omgeven door prachtige tuinen, twee zwembaden en een tennisbaan.

    Met zijn unieke collectie Marokkaanse hedendaagse kunst, restaurants met een Michelin-ster en de nabijheid van culturele bezienswaardigheden, biedt Es Saadi een tijdloze ontsnapping voor diegenen die op zoek zijn naar luxe, authenticiteit en verjonging in Marrakech.

    Royal Mansour Marrakech
    Locatie Icoon

    Rue Abou Abbas El Sebti, Marrakesh

    Toon op kaart
    Waarom dit hotel? Luxe. Oostelijk einde van Medina. Geweldige bars en restaurants op het terrein.
    The Royal Mansour is een luxe hotel aan de oostkant van Medina.

    Dit hotel is ontworpen door meer dan 1,500 mensen en gebouwd om te worden gebruikt door de familie en vrienden van de koning, dus de details zijn natuurlijk adembenemend. De Marokkaanse weelde is terug te zien in de mozaïeken, zijden tapijten en geborduurde gordijnen. The Royal Mansour beschikt over geweldige functies, zoals grote tuinen, een Michelin-restaurant en verschillende bars. Er is ook een enorm zwembad om af te koelen in de Marokkaanse hitte.

    Tijdens de zomer draaien er drie keer per week dj's, evenals verschillende bars en lounges om u te vermaken. Populaire Gayvriendelijke clubs zoals VIP Club, bevinden zich op 15 minuten lopen.
    digitale marketing:
    Bar
    Sportschool
    wasserij
    parkeren
    Zwembad
    Restaurant
    Room service
    Sauna
    spa
    Stoomkamer/Hamam
    wi-fi
    Palais Namaskar
    Locatie Icoon

    Nr.88/69, Route de Bab Atlas, Marrakesh

    Toon op kaart
    Waarom dit hotel? Luxe. Gelegen in Palmeraie.
    Het Palais Namaskar is een luxe, Gayvriendelijk hotel in Palmeraie. Het hotel is omgeven door woestijn, waardoor het afgelegen en intiem is.

    De meeste grote kamers hebben een prachtig privébalkon, terwijl andere een eigen bubbelbad of verwarmde zwembaden hebben. Er zijn een aantal restaurants op het terrein waar u kunt eten, waaronder Le Namaskar, waar zowel Marokkaanse als Franse gerechten worden geserveerd.

    Autoverhuur is beschikbaar voor gasten, waardoor het verkennen van het nachtleven van de stad veel gemakkelijker wordt!
    digitale marketing:
    Bar
    autoverhuur
    Sportschool
    wasserij
    parkeren
    Zwembad
    Restaurant
    Room service
    spa
    Stoomkamer/Hamam
    wi-fi
    La Mamounia
    Locatie Icoon

    Avenue Bab Jdid, Marrakesh

    Toon op kaart
    Waarom dit hotel? Dicht bij de Minaret de la Koutoubia. Historische tuinen.
    La Mamounia is een luxe hotel op de perfecte locatie, dicht bij de Koutoubia-minaret. Dit is het meest legendarische hotel in Marrakesh en biedt ongelooflijke faciliteiten, waaronder vier restaurants, vijf bars, een ondergrondse spa, een mini-winkelcentrum en nog veel meer!

    La Mamounia heeft grote kamers en suites - sommige met meer dan één kamer - hebben een eigen balkon dat uitkijkt op de historische tuinen. Populaire Gayvriendelijke clubs in de omgeving zijn onder andere de VIP Club, dat op slechts 15 minuten lopen of 3 minuten rijden ligt.
    digitale marketing:
    Bar
    Sportschool
    wasserij
    parkeren
    Zwembad
    Restaurant
    Room service
    spa
    wi-fi
    Riad La Maison Rouge
    Locatie Icoon

    54 Bis Derb Zemrane Quartier Berrima 54,, Marrakesh

    Toon op kaart
    Waarom dit hotel?
    Stijlvol hotel gecentreerd rond een binnenplaats, het heeft een zwembad op het dak, een zonneterras, een sauna en een hamam. Er wordt elke ochtend een continentaal ontbijt geserveerd.

    Het is een intieme setting met slechts 12 kamers en 4 suites. De inrichting is warm en klassiek Marokkaans.

    Het is gelegen in de wijk Berrima en zorgt voor een aangenaam toevluchtsoord weg van de drukte van de stad. Het Djemaa el Fna-plein ligt op slechts 20 minuten lopen.
    digitale marketing:
    Bar
    Zwembad
    Restaurant
    spa

    Is er iets mis?

    Missen we een nieuwe locatie of is er een bedrijf gesloten? Of is er iets veranderd en hebben we onze pagina's nog niet bijgewerkt?Gebruik dit formulier om het ons te laten weten. We stellen uw feedback zeer op prijs.