Het Grand Bohemian Hotel Orlando is weelderig en romantisch, met een donker luxueus interieur - dus perfect voor een stel dat een onvergetelijk uitje wil!
Het is een geweldige keuze voor kunstliefhebbers, met overal ter waarde van $ 6.5 miljoen aan kunstwerken. Met name werken van Marcel Marceau en Stefano Cecchini worden tentoongesteld, die gasten worden aangemoedigd om te zien tijdens de gratis dagelijkse kunsttour.
Het hotel ligt dicht bij het Amway Center, het Dr Phillips Center for the Performing Arts en op 30 minuten rijden van Walt Disney World. Op slechts 5 minuten lopen vindt u diverse bars en restaurants met verschillende prijsklassen.
Het hotel biedt een geweldige luxe optie voor eten in restaurant The Boheme, en staat bekend om zijn verse zeevruchten en gastronomische gerechten, evenals een zondagse brunch vergezeld van boeiende live jazz.
dichtstbijzijnde station: Station Kerkstraat
Kenmerkenbar, gratis wifi, huisdiervriendelijk, spa, zwembad, fitnesscentrum, parkeerservice, yoga in het park, dinerbezorging in een lokaal restaurant, 24-uurs roomservice, schoonheidssalon, koffie- en theefaciliteiten, bubbelbad, zwembad op het dak, bose-geluidssysteem, starbucks, fietspad, paardrijden, golf, tennis
325 S Orange Ave, Orlando, FL 32801, USA, Orlando