Coronavirus update: Houd er rekening mee dat sommige locaties mogelijk gesloten zijn in overeenstemming met het advies van de lokale overheid. Raadpleeg de website van de locatie voor de laatste openingstijden en informatie voordat u op reis gaat. Blijf veilig en volg de richtlijnen van de lokale overheid om het risico van overdracht van het virus te minimaliseren.
Nieuwe Gaybar en ontmoetingsplaats voor de LGBT-gemeenschap in Linz. Forty Nine bevindt zich in HOSI Linz.
Elke vrijdag- en zaterdagavond geopend vanaf 9 uur.
Eigenschappen bar, muziek, dans
Bijgewerkt: 30-mrt-2020
Schillerstraße 49, Linz
weekend: vr, za 21 - 00 uur
3.0
Publieksbeoordeling
Vanaf 57 stemmen Stemmen
Blue Heaven is een bar en nachtclub in Linz, populair bij Gay's en lesbiennes. De locatie met airconditioning serveert een grote selectie alcoholische dranken.
Er is ook een donkere kamer, videoshows, internettoegang. Blue Heaven organiseert ook af en toe thema-evenementen en feesten. Zondag gesloten.
Eigenschappen bar, muziek, dans
Bijgewerkt: 23-sep-2019
Starhembergstraße 11, Linz
weekdag: ma-vr 21:00 - 04:00 uur
weekend: za 21 - 00 uur
3.0
Publieksbeoordeling
Vanaf 61 stemmen Stemmen
Niet bepaald Gayclub, maar REMEMBAR trekt een groot aantal LGBT-klanten. Het levendige café verandert overdag in een internationale bar / clublounge.
REMEMBAR is een populaire plek om vrienden te ontmoeten en om je onder de lokale bevolking in Linz te mengen. In het weekend wordt de dansvloer druk met dj-muziek voor de energieke feestgangers.
Eigenschappen bar, muziek, dans
Bijgewerkt: 30-mrt-2020
Landstraße 17-25, Linz
weekdag: 09:30 - 20:00 / 02:00
weekend: vr, za 09 - 30 uur
3.0
Publieksbeoordeling
Vanaf 59 stemmen Stemmen
Musikcafe SAX is een Gayvriendelijke en LGBT-populaire bar en café in Linz, met een prachtige binnenplaats en tuin aan de achterkant
De plaats organiseert ook privéfeesten en speciale evenementen, verjaardagen, kerstfeesten, enz. Open van woensdag tot zondag van 3-10 uur.
Eigenschappen bar, muziek, café
Bijgewerkt: 23-sep-2019
Klammstraße 6, Linz
weekdag: wo-vr 15 - 00 uur
weekend: 15:00 - 22:00 uur
3.0
Publieksbeoordeling
Vanaf 57 stemmen Stemmen
Schmusn is een feest voor Gay's, lesbiennes en vrienden in Linz, sinds 2014. Het evenement vindt meestal plaats in de Solaris-bar, met live DJ.
De Facebook-pagina van Schmusn voor de volgende date.
Eigenschappen bar, muziek, dans
Bijgewerkt: 30-mrt-2020
Is er iets mis?
Missen we een nieuwe locatie of is er een bedrijf gesloten? Of is er iets veranderd en hebben we onze pagina's nog niet bijgewerkt? Gebruik dit formulier om het ons te laten weten. We stellen uw feedback zeer op prijs.