
Gayseksuele Boston middenklasse hotels
Op zoek naar de perfecte plek om te verblijven in Boston? We hebben een grote selectie van hotels waaruit u kunt kiezen.
Gayseksuele Boston middenklasse hotels
The Revolution Hotel
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
Berkeleystraat 40, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? Centraal gelegen, betaalbare, stedelijke chique accommodaties
Gelegen in het South End van Boston, Het Revolutionhotel ligt dicht bij het Theatre District, Boston Commons, Newbury Street-winkels en meer. Het is een stijlvol hotel met verschillende kunstinstallaties door het hele pand.
Het beschikt over een mix van gedeelde badkamers op de gang en badkamers op de kamer, die inspelen op verschillende behoeften en budgetten. De opties variëren van eenpersoonskamers met kingsize of queensize bedden tot kamers met kingsize bedden en stapelbedden, ideaal voor groepen, en ruime lofts met kitchenettes voor een echte Boston-ervaring.
Gasten kunnen koffie halen bij de KOHI Coffee Co. kiosk in de lobby, genieten van een maaltijd en drankjes in het Cal-Mex restaurant COSMICA, of op elk gewenst moment trainen in de 24/7 sportschool. De benedenverdieping dient overdag als werk- en chillruimte en transformeert 's avonds in Spy Bar, een luisterlounge.
The Eliot Hotel
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
Gemenebestlaan 370, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? Ouderwetse Franse stijl. Centrale locatie. Historisch gebouw.
Een Beaux-Arts-ingang leidt u naar een opvallend ouderwets Europees hotel. De lobby is uitgedost met marmer en het is allemaal nogal groots.
Er zijn 95 kamers, waarvan de meeste suites - het hotel is oorspronkelijk ontworpen als woongebouw. Alle kamers en suites zijn uitstekend en ze zijn voorzien van comfortabele, extra grote bedden.
De in-house sashimi-bar is ook een winnaar.
Je ochtenddosis roerei wordt versierd met kaviaar. Soms zijn het de kleine dingen die het verschil maken.
Onyx Boston Downtown
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
Portlandstraat 155,, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? 10 minuten van de luchthaven.
Dit is een van de drie Kimpton-hotels in Boston. Elk heeft zijn eigen unieke stijl. De Onyx is chique, vooral in de Ruby Lounge in de lobby.
De inrichting van de kamers wordt geaccentueerd met donkerrood en grijs. De luxe bedden zijn erg bevredigend, net als de badkamers met toiletartikelen van Atelier en regendouches.
Vergeet niet om een Ruby Red Martini in de lounge te proberen voordat je de stad in gaat.
Copley Square Hotel
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
47 Huntington Avenue, in Exeter,, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? Historisch Back Bay-gebouw. Chique inrichting. Goede locatie.
Het Copley Square Hotel is gevestigd in een historisch gebouw dat dateert uit 1891. Het is onlangs gerenoveerd en de levendige inrichting combineert dieprode en houtskooltinten.
De kamers hebben hoge plafonds en zijn elegant. De Art Deco-stijl complimenteert de leeftijd van het hotel. Misschien leer je zelfs iets in de badkamer: het behang reproduceerde een klassiek gedicht van Longfellow.
Gratis drankjes worden geserveerd in Wine Down in de lobby tussen 5 en 6 uur.
Beacon Hill Hotel
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
Karelsstraat 25,, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? Gelegen aan de voet van Beacon Hill. Huiselijk ontwerp. Betaalbaar.
Het hotel is gevestigd in een herenhuis met een Europese sfeer. Gangen van zwart-wit mozaïek leiden naar het restaurant en de bar.
Alle kamers hebben een goed formaat en bieden veel natuurlijk licht. De lichte kleuren zijn verfrissend en uitnodigend.
De eigen bistro is lokaal populair. Als ontbijt bestel je een klassieke Boston Common of ga je voor een Israëlische shakshuka.
Alle kamers bieden een flatscreen-tv met satellietzenders en gratis breedband-WiFi.
Hilton Boston Back Bay
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
- ★★
Daltonstraat 40,, Boston
Toon op kaartWaarom dit hotel? Ideale locatie. Goede prijs. Onlangs gerenoveerd.
Door recente renovaties is het hotel gemoderniseerd en het heeft een klassieke Hilton-stijl. De kamers zijn ruim en comfortabel met een donkere kleurtint. De badkamers hebben dubbele marmeren wastafels.
Voorzieningen zijn onder andere een binnenzwembad, een fitnesscentrum en Starbucks.
Gasten van het Hilton kunnen genieten van een informeel diner op het terrein van Forty Dalton, dat dagelijks geopend is voor ontbijt, lunch en diner.
De Beantown Trolley, een pendeldienst in de hele stad, stopt buiten het hotel, wat betekent dat u gemakkelijk van de ene kant van de stad naar de andere kunt reizen.
Is er iets mis?
Missen we een nieuwe locatie of is er een bedrijf gesloten? Of is er iets veranderd en hebben we onze pagina's nog niet bijgewerkt? Gebruik dit formulier om het ons te laten weten. We stellen uw feedback zeer op prijs.