Gay Cruise Clubs in Los Angeles

    Gay Cruise Clubs in Los Angeles

    Wil je harder spelen? Bekijk onze lijst met Gaycruise- en fetisjclubs in Los Angeles

    In Los Angeles vind je een aantal van de meest gedurfde en mooiste mensen van het land. Het is geen wonder dat de gay cruising scene in de stad populair is bij mensen die harder willen spelen. Bekijk hieronder onze favoriete cruiseclubs in LA.

    Gay Cruise Clubs in Los Angeles

    Slammer
    Locatie Icoon

    3688 Beverly Boulevard, Los Angeles, USA

    Toon op kaart
    3.6
    Publieksbeoordeling

    Gebaseerd op 63 stemmen

    Publieksprijzen 2019
    Publieksprijzen 2019

    4 Ster Winnaar

    Publieksprijzen 2020
    Publieksprijzen 2020

    4 Ster Winnaar

    Gaycruiseclub op Beverly Blvd in Los Angeles. Dit is waar mannen hard spelen in een ordinaire, hypermannelijke omgeving. In tegenstelling tot andere cruiseclubs kun je hier normale kleding dragen. Je kunt ook rond paradeeren in fetisjuitrusting!

    Vaar je een weg langs het suckatorium of plaats jezelf erin. Beproef je geluk - of dat van iemand anders - in de slings, neem een ​​duik in het bad, word vies in de watersportruimte of beproef het geluk met een duik in de donkere kamer.

    Je kunt ook naar achteren gaan om te roken. Er zijn doolhoven om te verkennen en een videokamer. Als u op zoek bent naar verfijning, dan is dit niet de plek voor u. Maar voor wat losbandigheid, moet je het eens bekijken.

    Bezoekers van buiten de stad kunnen toegang krijgen tegen een eenmalige toegangsprijs van $ 28.

    Dichtstbijzijnde station: Beverly Vermont (rode lijn)

    Kenmerken:
    Hutten
    Cruise
    Donkere kamer
    fetisch
    Doolhof

    ma: Gesloten

    di:20:00 - 02:00 uur

    wo:20:00 - 02:00 uur

    do:20:00 - 02:00 uur

    vr:20:00 - 04:00 uur

    Za:14:00 - 04:00 uur

    Zon:14:00 - 02:00 uur

    Laatst geupdate op: 14-november-2024

    EAGLE LA
    Locatie Icoon

    4219 Santa Monica Blvd, Los Angeles, USA

    Toon op kaart
    2.3
    Publieksbeoordeling

    Gebaseerd op 8 stemmen

    Populaire gay-leerbar op Santa Monica Blvd, in het hart van de Gayscene in LA. Deze balk laat je de kinky kant van de Eastside zien.

    Hier kun je genieten van goedkope drankjes, porno en in leer geklede mannelijkheid die praktisch uit de muren sijpelt. EAGLE heeft een grote hoofdbar en een kleinere, meer intieme bar. Je kunt het terras op om te roken - leerliefhebbers waarderen een goede sigaar.

    Als je van dikke, leerachtige en harige mannen houdt, kijk dan eens naar deze plek. Het biedt ook een welkome afwisseling van veel van de gevoelens die je in Hollywood ervaart: een smerige en pretentieloze bar.

    Er zijn verschillende thema-evenementen. Lederen / fetisjuitrusting wordt vooral in het weekend aangemoedigd.

    Kenmerken:
    Bar
    Cruise
    fetisch

    ma:16:00 - 02:00 uur

    di:16:00 - 02:00 uur

    wo:16:00 - 02:00 uur

    do:16:00 - 02:00 uur

    vr:16:00 - 02:00 uur

    Za:14:00 - 02:00 uur

    Zon:14:00 - 02:00 uur

    Laatst geupdate op: 14-november-2024

    Is er iets mis?

    Missen we een nieuwe locatie of is er een bedrijf gesloten? Of is er iets veranderd en hebben we onze pagina's nog niet bijgewerkt? Gebruik dit formulier om het ons te laten weten. We stellen uw feedback zeer op prijs.