De Millennium Hotel Sirih Jakarta heeft een fitnesscentrum en spa beheerd door Grand Odiseus in een mooie, rustige omgeving.
Het hotel heeft een van de beste faciliteiten van de stad. De sauna en het stoombad worden bezocht door lokale Gaymannen. Er is ook een buitenzwembad en er worden massages aangeboden.
Kenmerkenzwembad, stoombad, massage, sauna, fitnessruimte, spa
Bijgewerkt: 21-nov-2019
"Ik bezocht deze plek op 12 januari 2021, de bezoekers staan heel open om je te bellen om iets te doen in de doucheruimtes ..."
“Voordat ik altijd dit hotel bezoek, niet meer interessant, MAAR nu, verdomd hete chinees, 2 gespierde jongens gaan naar de sauna na GYM en sauna rond 8-10 uur, drukker in het weekend, HAPPY SAUNA
minus DONKERE KAMER, dus als je meer plezier wilt hebben dan BJ of HJ, kun je de jongens ophalen en uitnodigen voor je kamer. "
“Wauw..leuk...allemaal Gay hier....“
“Ik bleef een week, de eerste keer naar de sauna na de sportschool. Ik zag voornamelijk oudere mannen rond 5 uur - 7 uur, maar later was er een fitte man (20-30 jaar oud). Heel heet. Dus ik bleef daarna de hele week elke dag terugkomen. Het wordt ook op zaterdag en zondag rond 4 - 8 uur druk. Hoop opnieuw te bezoeken. "
'Ik heb daar gewoon mijn tijd verspild. Het publiek is helemaal niet interessant. "
“Ik was er in het weekend in de middag / vroege avond. Het was niet zo druk, maar bijna iedereen was iets van plan en ze waren ERG open en eerlijk over. Het is duidelijk dat de plaats voornamelijk wordt bezocht door Gaymannen, voornamelijk Chinezen. De prijs als je van buiten komt, is nu 150K. "
“Wauw..ik hou van Gay-chinees...“
"Ik hou van Javaanse en Sundanese Gay's"
"Outcomer kan hier komen met betaling van 135K"
“Alleen mensen die hier blijven, mogen gebruik maken van de faciliteiten? Of kan je ook het kaartje kopen om naar boven te gaan? "
“Ik verbleef in dit hotel in het weekend en gebruikte een spa. Hoewel er niet veel mensen zijn, heb ik er echt van genoten. Vooral whirlpool is echt goed voor mij !! De faciliteit is relatief schoon in Jakarta. "
“We verbleven in het hotel en gebruikten de spafaciliteiten. Geweldige bodyscrub en massage !!! Veel lokaal in de saina / stoom / bubbelbad !!! Moet bezoeken "
“De plaats is klein en maak contact met wie je leuk vindt, want de plaats is vrij klein. De lokale bevolking heeft de neiging om een beetje met je te praten voordat ze een zet doen. De meesten zullen u vragen om de douchecabine van de spa of het toilet te gebruiken. Je kunt in de stoomkamer spelen, maar de meeste jongens gaan onder de douche om plezier te hebben. Schone plek. Leuke handdoek. "