Hotel Silky by HappyCulture

      4-Sterrenhotel in 2 Place Francisque Régaud, 2e Arrondissement, Lyon, Frankrijk

      Waarom Travel Gay houdt van dit hotel?

      2023 meest geboekt
      2023 meest geboekt

      Top 100

      2024 meest geboekt
      2024 meest geboekt

      Top 100

      4.0

      Publieksbeoordeling

      Gebaseerd op 2053 stemmen

      tarief Hotel Silky van HappyCulture
      Grote waarde. In de buurt van de Gaybars.

      Hotelbeschrijving

      Geweldig om te winkelen en bezienswaardigheden te bekijken. Hotel Silky by HappyCulture ligt in het hart van Lyon, dicht bij het Beaux Arts Museum, de kathedraal Saint-Jean-Baptiste en veel van de beste Gaybars en restaurants.

      Het hotel is gevestigd in een historisch gebouw en combineert met succes klassieke elementen met moderne faciliteiten. Elke kamer met eigen badkamer heeft een flatscreen-tv, een eigen badkamer, gratis WiFi en een kluisje. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet geserveerd.

      Qua Gay is het populair sauna Le ZonPremier Sous-Sol cruiseclub en Bar La Ruche zijn allemaal binnen 10-15 minuten verwijderd van het hotel.

      Diensten en faciliteiten

      Gratis wifi

      Kies uw kamers op Hotel Silky van HappyCulture

      Kamers en gasten
      1 Studio's 2 Volwassenen
      Dit hotel is volgeboekt voor deze data. Wijzig uw data om de beschikbaarheid te controleren of een alternatief hotel te zoeken Lyon

      Geen beoordelingen gevonden

      Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.