Sheraton Mexico City Maria Isabel

    5-Sterrenhotel in Paseo de la Reforma 325, Mexico Stad, Mexico

    Waarom Travel Gay houdt van dit hotel?

    4.0

    Publieksbeoordeling

    Gebaseerd op 3441 stemmen

    tarief Sheraton Mexico City Maria Isabel

    Onvergetelijk uitzicht over The Angel.

    Hotelbeschrijving

    Maria Isabel heeft waarschijnlijk de beste locatie van al onze hotels in Mexico-Stad, vlak naast onze favoriete uitgaansgelegenheden voor Gay's en met een fantastisch uitzicht over de Angel of Independence.

    Dit 5 * hotel heeft ook een aantal geweldige voorzieningen, waaronder tennisbanen in de buitenlucht, een zwembad met panoramisch uitzicht over de stad en verschillende uitstekende restaurants en cocktailbars.

    De kamers zijn prachtig, zoals je zou verwachten van het merk Sheraton. Je slaapt heerlijk in hun diepe zachte bedden.

    Beoordelaars profiteren van de bar en het zwembad en prezen het vriendelijke en gastvrije personeel.

    Diensten en faciliteiten

    cocktailbar

    Fine Dining

    Gym

    binnenzwembad

    spa

    tennisbanen

    Kies uw kamers op Sheraton Mexico City Maria Isabel

    Kamers en gasten
    1 Studio's 2 Adults
    Dit hotel is volgeboekt voor deze data. Wijzig uw data om de beschikbaarheid te controleren of een alternatief hotel te zoeken Mexico Stad

    Geen beoordelingen gevonden

    Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.