SO Bangkok

    5-Sterrenhotel in 2 North Sathorn Road, Bangkok, Thailand

    Waarom Travel Gay houdt van dit hotel?

    2022 Most Booked
    2022 Most Booked

    Top 100

    2023 Most Booked
    2023 Most Booked

    Top 50

    2024 Most Booked
    2024 Most Booked

    Top 100

    tarief SO Bangkok

    Geweldige bar op het dak. Dicht bij de Gayscene.

    Hotelbeschrijving

    Om te zeggen dat SO Bangkok (voorheen Sofitel) een Gay-populair hotel is, is een beetje een understatement, aangezien het hotel vele Gay-evenementen en -feesten heeft georganiseerd, waaronder gCircuit, Sundance Asia en Hi-So Rainbow.

    Het 30 verdiepingen tellende vijfsterrenhotel SO Bangkok biedt een prachtig uitzicht op de stad vanuit de stijlvolle restaurants, de fitnessruimte, het overloopzwembad en SoSpa. De kamers zijn ruim en ingericht volgens de hoogste standaard, met een inventief thema op 5 elementen (water, vuur, aarde, hout, metaal).

    De bar op het dak is heel bijzonder en is een bestemming op zich. Het buffetrestaurant Red Oven biedt een ruime keuze aan heerlijke gerechten, verdeeld over 3 zones, allemaal geserveerd met een eigentijdse twist.

    Gay-nachtleven in Silom is slechts een paar minuten met de taxi (iets te ver om comfortabel te lopen). MTR Lumpini is op loopafstand. Het personeel is fantastisch en erg Gayvriendelijk.

    Diensten en faciliteiten

    Bar

    Gratis Wi-Fi

    Gym

    Massage

    Restaurant

    spa

    Zwembad

    Kies uw kamers op SO Bangkok

    Kamers en gasten
    1 Studio's 2 Adults
    Dit hotel is volgeboekt voor deze data. Wijzig uw data om de beschikbaarheid te controleren of een alternatief hotel te zoeken Bangkok
    D
    Devon

    Sat, Jun 10, 2017

    Dr. Gilkes

    The staff is very pleasant. I love the earth theme room.
    C
    Chung

    Wed, Jul 02, 2014

    Wonderful stay

    Absolutely wonderful stay. The room was amazing with a huge window and stunning city / park views. Roof top bar is draw dropping. Sitting by against a glass wall looking straight down takes a bit of getting used to. Hotel is very popular with gay customers. Lots of guys in hanging out by the pool. Recommended.

    Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.