The Stewart House

    3-Sterrenhotel in 2 Noord Waterstraat, 12015, Athene, Hudson Valley, USA

    Waarom Travel Gay houdt van dit hotel?

    tarief The Stewart House

    Prachtig uitzicht op de rivier! Geweldige locatie.

    Hotelbeschrijving

    The Stewart House is een boetiekhotel aan het water in Athens, NY, met een prachtig uitzicht op de Hudson River en een perfecte mix van geschiedenis en modern comfort. Dit prachtig gerestaureerde pand is gebouwd in 1883 en beschikt over negen zorgvuldig ontworpen kamers met antieke meubels, eigen badkamers, luxe linnengoed en lokaal gemaakte badproducten. Gasten genieten van extra's zoals zelfgemaakte granola en courgettebrood voor het ontbijt.

    Eetgelegenheden zijn onder andere de 1883 Tavern, geopend van donderdag tot en met zondag, waar gerechten van boer tot bord en een chique Art Deco-bar een gezellige eetervaring creëren. In september en oktober biedt de River Grill een relaxte plek voor cocktails en kleine hapjes onder majestueuze wilgenbomen aan het water. Aanmeren is mogelijk voor bootvaarders bij de privé- of stadssteiger.

    The Stewart House ligt op slechts enkele minuten van Hudson en Catskill en is een uitnodigende toevluchtsoord waar gasten kunnen ontspannen in een serene omgeving met veel lokale charme.

    Diensten en faciliteiten

    Airconditioning

    Restaurant

    TV

    Rookvrije accommodatie

    Hulp bij kaartjes

    Tuin

    Alle ruimtes rookvrij (openbaar en privé)

    Receptiebalie

    Niet-roken kamers

    Room service

    Kies uw kamers op The Stewart House

    Kamers en gasten
    1 Studio's 2 Adults
    Dit hotel is volgeboekt voor deze data. Wijzig uw data om de beschikbaarheid te controleren of een alternatief hotel te zoeken Hudson Valley

    Geen beoordelingen gevonden

    Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.