Gaybars in Christchurch

    Gaybars in Christchurch

    De Gayscene van Christchurch is erg klein en het publiek is over het algemeen gemengd. CRUZ blijft de enige Gaybar in de stad.

    Gaybars in Christchurch

    CRUZ
    Locatie Icoon

    77 Victoria Street, Christchurch, Nieuw Zeeland

    Toon op kaart
    2.1
    Publieksbeoordeling

    Gebaseerd op 64 stemmen

    Publieksprijzen 2021
    Publieksprijzen 2021

    3 Ster Winnaar

    Publieksprijzen 2022
    Publieksprijzen 2022

    3 Ster Winnaar

    Gerenommeerde Gaybar en nachtclub in het stadscentrum van Christchurch. CRUZ is vernieuwd en heropend in oktober 2013 en blijft het middelpunt van de Gaygemeenschap in de stad.

    Open van woensdag - donderdag vanaf 10 uur, vrijdag - zaterdag 9 uur met een dj die in het weekend een hitparade speelt en dansmuziek.

    Als je ons niet kunt vinden op de hoek van Peterborough & Victoria Streets (tegenover het casino), zoek dan gewoon naar de regenboogvlaggen die altijd in de wind wapperen.
    digitale marketing:
    Bar
    Cafe
    Dansen
    Muziek

    Weekdag: wo-do 22:00 - 04:30

    Weekend: vr-za 21:00 - 04:30

    Laatst geupdate op: 5-april-2025

    Is er iets mis?

    Missen we een nieuwe locatie of is er een bedrijf gesloten? Of is er iets veranderd en hebben we onze pagina's nog niet bijgewerkt?Gebruik dit formulier om het ons te laten weten. We stellen uw feedback zeer op prijs.