
Symphony 2026: 's werelds grootste Gayfestival op zee
Boek een Travel Gay Goedgekeurd hotel
Symphony 2026: The World’s Biggest Gay Festival at Sea
1 februari 2026 - 8 februari 2026
Miami, Florida, Verenigde Staten, Miami, USA

Symphony of the Seas is dé cruise voor deze februari. De cruise begint op 1 februari in Miami en verkent de prachtige Caraïbische en Puerto Ricaanse eilanden. Deze weeklange cruise biedt u zeven nachten non-stop entertainment, spannende feesten en levendige lokale contacten.
Wat maakt het zo speciaal?
Er zullen naar verwachting meer dan 5,500 mannen van over de hele wereld aan deze cruise deelnemen, waarvan de meesten deel uitmaken van de Gaygemeenschap. Je krijgt de kans om nieuwe vrienden te maken, onder de sterren te dansen op legendarische feesten en te genieten van spectaculaire shows zoals Broadway-producties, acrobatische duikvluchten en comedy-acts. Je kunt ook activiteiten verwachten zoals schaatsen, ziplinen, waterglijbanen en diverse bars.
Het is onmogelijk om je te vervelen tijdens deze vakantie.
Waar ga je heen?
U krijgt de gelegenheid om Labadee, San Juan en Sint-Maarten te verkennen. U kunt ontspannen op ongerepte stranden, historische bezienswaardigheden verkennen of genieten van de lokale keuken. Op dagen dat u niet op deze fantastische bestemmingen bent, kunt u genieten van diverse cruise-activiteiten. De inbegrepen voorzieningen van de cruise, zoals specialiteitendiners, drankarrangementen en toegang tot exclusieve evenementen, maken het een uitzonderlijke waarde. Of u nu op zoek bent naar energieke feesten, ontspannende dagen in het paradijs of waardevolle contacten binnen een gastvrije gemeenschap, deze cruise biedt voor ieder wat wils.
Geen beoordelingen gevonden
Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.