Liefde boven alles veiling
Love Above All Auction
Rainbow Room - Liefde boven alles veiling op GiveSmart 30 Rockefeller Plaza, 65e verdieping, New York City, USA
Het vieren van Pride ziet er een beetje anders uit vanwege de Covid-19-pandemie, dus Rainbow Room's jaarlijkse "Love Above All" Pride Ball keert dit jaar terug als een online veiling ten voordele van het Ali Forney Center, en zal hun kritische inspanningen ondersteunen om dakloosheid onder LGBTQ-jongeren te bestrijden, waardoor ze in staat worden gesteld zelfstandig te leven. De veiling is live op loveaboveall.givesmart.com en biedingen sluiten als onderdeel van het hoogtepunt van de NYC Pride-viering op zondag 28 juni 2021.
Onder de items en virtuele en toekomstige persoonlijke ervaringen waarop kan worden geboden, zijn:
· Lady Gaga gesigneerd exemplaar van Chromatica
· De DragCon-outfit van Bob de Drag Queen uit 2016
· Gesigneerde karikaturen van Tim Gunn en Heidi Klum, getekend als onderdeel van een segment in hun nieuwe originele Amazon-serie 'Making the Cut'
· De schaatsen van Adam Rippon gedragen tijdens de Wereldkampioenschappen
· Jason Wu ondertekende modeschets
· John McEnroe gesigneerd tennisracket
· Abby Wombach gesigneerde voetbal
Ga voor meer informatie naar rockefellercenter.com en volg Rockefeller Center op Twitter @rockcenternyc, Instagram @rockefellercenter en Facebook @rockefellercenternyc.
Geen beoordelingen gevonden
Opmerkingen / Recensies zijn de subjectieve mening van Travel Gay gebruikers, niet van Travel Gay.